Adobe Fiyatlandırmaları Güncelleniyor

by Adobe Corporate Communications

posted on 01-08-2019

9 Ocak 2019 itibarıyla Adobe, seçili ülkelerde 12 Şubat 2019 tarihinden itibaren yürürlüğe girecek fiyat değişikliklerini Creative Cloud, Document Cloud ve Adobe Captivate müşterilerine bildirecek.

Bu fiyat güncellemeleri, şu anda kullanıcılarımız için vazgeçilmez olan, standartları değiştiren özellikler ve yüzlerce yeni güncellemeyi beraberinde getiren yeniliklerle dolu yılların ardından gerçekleşiyor.

Öğrenci/Eğitim, Creative Cloud Fotoğraf ve Kuzey Amerika ile çoğu ülkedeki Acrobat Bireysel kullanıcı planlarında fiyat düzenlemeleri yapılmayacak. Ayrıntılar SSS [https://adobe.ly/wwpifaq] sayfasında bulunabilir.

En iyi çalışmalarınızı gerçekleştirmenize ve olağanüstü dijital deneyimler oluşturmanıza yardımcı olacak birinci sınıf uygulamalar ve hizmetler sunmaya ve geliştirmeye devam edeceğiz. Yakın zamanda Creative Cloud’da yeni uygulamalar ve güncellemeler yayımladık, imzalama ve paylaşma işlemlerini basitleştiren PDF geliştirmeleri sunduk, kapsamlı ve dinamik e-öğrenim araçlarını iyileştirdik. Ayrıca Bireysel kullanıcılar, Ekipler ve Kurumsal kullanıcılar, ekiplerin mükemmel deneyimler oluşturmalarına yardımcı olacak önemli geliştirmelere erişim sağladı. Daha verimli çalışmanız, daha kolay iş birliği yapmanız ve harika içerikler oluşturmanız için yenilikler sunmaya devam edeceğiz.

Topluluğumuzun etkisi ve yaratıcılığın gücü inkar edilemez. Her zamankinden daha güçlü, sezgisel ve erişilebilir yeni ürünler ve güncellemeler geliştirmek için bu güçten destek alıyoruz. Harika topluluğumuzun Adobe ürünlerini kullanarak dijital deneyimleri nasıl hayata geçirdiğini görmek için sabırsızlanıyoruz.

Topics:

Products: